Label Produced in Belgium

Donderdag 19 maart 2015

Enkele Belgische meubelfabrikanten hebben zich verenigd onder een nieuw label: Produced in Belgium. Hiermee gaan ze de strijd aan met importproducten uit onder andere Oost-Europa en Azië.
Label Produced in Belgium

'Omdat tal van winkeliers bijna letterlijk gebukt gaan onder een vloed van importproducten uit onder meer Oost-Europa en Azië hebben een aantal Belgische meubelfabrikanten besloten zich te verenigen onder een nieuwe label Produced in Belgium', zo meldt het persbericht. Op www.producedinbelgium.be staan de eerste fabrikanten vermeld die onder dit label werken: Pro-Arte, D-Woods, Nill Spring, NDJ Meubelen, Arista en Mecam. Op de website melden ze dat ze 'minstens 80 procent van hun toegevoegd waarde in België realiseren'.

Ze zullen het label bekendmaken via sociale media, displays op de winkelvloer en diverse advertenties in nationale media.



Links

www.producedinbelgium.be

Tags

meubel, meubelfabrikant, belgië

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden