Kuipers van Mflor naar Rinos

Vrijdag 29 november 2019

Peter Kuipers gaat vanaf 2020 werken bij de internationaal opererende entreemattenspecialist Rinos.
Kuipers van Mflor naar Rinos
Kuipers van Mflor naar Rinos

Foto: Peter Kuipers geheel rechts voor Mflor en Solcora in actie tijdens de afgelopen Domotex


Peter Kuipers
(60) heeft de afgelopen acht jaar gewerkt bij Mflor. Daarvoor werkte hij onder meer bij Willard en Partners in Design. Kuipers over zijn tijd bij Mflor: 'Samen met alle collega's kan ik terugblikken op een bijzonder mooie samenwerking, waarin we veel met het bedrijf en de sterke merken Mflor en Solcora hebben kunnen realiseren.'
 
Op 1 januari 2020 neemt hij de uitdaging aan om als algemeen directeur bij Rinos aan de slag te gaan. Zoals in maart bij de aankondiging van het vertrek van commercieel directeur Paul van Kassel reeds werd vermeld, krijgt Kuipers ook de commerciële taken onder zijn hoede. Eigenaren Harm en Martin Mulder zullen een stap terugdoen en alle operationele zaken aan hem overlaten.

 

Rinos - supporting the perfect entrance - is een specialist op het gebied van kokosmatten en schoonlooptapijt, zowel voor de residentiële als voor de professionele/projecten markt. Rinos is in januari op de komende internationale vloerbedekkingsbeurs Domotex in Hannover te vinden (hal 11 op stand E04).




Links

www.domotex.de
www.messe.de
www.mflor.com
www.partnersindesign.nl
www.rinos.nl
www.willard.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, hout, pvc, lvt, leggen, stroken, strook, plank, hout, stofferen, stoffering, personalia, #mflor, #solcora, #willard, #gebrswillard, #domotex, #rinos, #partnersindesign

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden