Kortrijk nog in volle gang

Dinsdag 21 oktober 2014

Van 17 tot en met 26 oktober vindt in Kortrijk (nog) de internationale Biënnale Interieur plaats. De beurs is al enkele dagen aan de gang, maar ook de komende dagen is er nog genoeg te beleven voor de designliefhebber.
Kortrijk nog in volle gang
Kortrijk nog in volle gang Kortrijk nog in volle gang Kortrijk nog in volle gang Kortrijk nog in volle gang Kortrijk nog in volle gang

De eerste indrukken over het niveau en de uitstraling van de beurs zijn erg positief. Laurens Hagens, agent voor Kartell, vertelt: ‘De beurs was echt heel mooi. Heel erg ‘designy’ met veel mooie stands. De sfeer was goed en de beurs is ondanks dat hij over zes hallen is verspreid niet al te groot. Vooral op vrijdag was het erg druk en de zondag wat minder, maar vooral vanwege het mooie weer’.

Activiteiten
Op het programma van de komende dagen staat nog een groot aantal lezingen, debatten en evenementen zoals bijvoorbeeld op dinsdag 21 oktober Identity as Home door Leonidas Trampoukis over de toekomst van de huiselijke omgeving. Ook zijn er veel bijzondere en nieuwe producten te zien, zoals de Eauase, een nieuw merk van Trinity Creations, waar we al eerder op Interieurjournaal.com over schreven.


Meer informatie en tickets vindt u op www.interieur.be.

 

Foto boven:

Alessi

 

Foto's onder v.l.n.r.:

1. Fantoni

2. Arbijt Interieurs Aalst

3. Disegnoluce

4. Fritz Hansen

5. Eauase



Links

www.interieur.be

Tags

wonen, interieur, design, designbeurs

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden