Koningin Maxima in Milaan

Woensdag 19 april 2023

Koningin Máxima bezocht gisteren de design beurs in Milaan, waaronder de speciale presentatie in Masterly.
Koningin Maxima in Milaan
Koningin Maxima in Milaan Koningin Maxima in Milaan

Het eerder aangekondigde werkbezoek van Koningin Máxima aan de Milan Design Week werd afgesloten bij ‘Masterly, the Dutch in Milano’ in Palazzo dei Giureconsulti, waar curator Nicole Uniquole de collecties van ruim zeventig Nederlandse interieurontwerpers en -bedrijven bijeen heeft gebracht.

Koningin Máxima is onder andere in gesprek gegaan over vakmanschap met studenten van het Hout- en Meubileringscollege (HMC) uit Rotterdam en Amsterdam. Daarna hield zij een toespraak bij de officiële opening van Masterly, met onder meer ontwerpers en betrokkenen uit de culturele sector.

 

Op LinkedIn reageerde bestuursvoorzitter Paul Oomens van het HMC zeer enthousiast over het bezoek: 'Wij zijn zeer vereerd door het Koninklijk bezoek aan Masterly the Dutch en de fijne gesprekken met onze studenten! En dat nadat ook al eerder het Koninklijk Huis tot twee keer aan toe het mbo schooljaar heeft geopend. De waardering voor vakmanschap in het mbo wordt gevoeld! Nu de ouders van leerlingen nog die voor een keuze staan naar het vervolgonderwijs toe.'

 

Het is mooi om te zien dat Dutch Design en Nederlands vakmanschap zo mooi in de schijnwerpers staan tijdens deze speciale week in Milaan. De designbeurs is nog geopend tot en met 23 april.



Links

www.masterly.nu
www.uniquole.nl
www.hmcollege.nl

Tags

nieuws, interieur, beurs, paviljoen, nederlands, uniek, curator, collecties, ontwerpen, ontwerpers, designers, studenten, vakmanschap, vakmensen, cultuur, designbeurs, paleis, neorenaissance, ontwerpkwaliteit, innovatie, merken, aandacht, publiciteit, #koninginmaxima, #masterly, #uniquole, #hmcollege

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden