Kok Putten stopt

Maandag 02 november 2020

De gerennomeerde interieurzaak Kok Interieurs uit Putten heeft besloten om de onderneming te beëindigen.
Kok Putten stopt

DIrecteur Jan Kok overleed dit voorjaar, op maandag 6 april op 68-jarige leeftijd door een hartinfarct. Zijn mede-eigenaar en vrouw Willy heeft daarna getracht een kandidaat te vinden om Kok Interieurs over te nemen. Dat is helaas niet gelukt. Daarom is, na 55 jaar - Jan begon toen hij dertien (!) jaar oud was -, besloten om het bedrijf te stoppen. De website is reeds uit de lucht.

 

Precies een jaar voor zijn overlijden was het pand waarin Kok Interieurs gevestigd was, gekocht door een projectontwikkelaar, die er andere winkels, woningen en appartementen gepland heeft. Afgesproken was toen dat de winkel er nog minimaal één jaar mocht blijven zitten, maar er werd uitgekeken naar een nieuwe locatie.

 

In 2018 stopte Jan's Broer Freek met z'n bedrijf Kok Wonen vanwege zijn pensionering. Indertijd was dat verwarrend omdat Kok Wonen (designmeubelen) en Kok Interieurs (meubelen, tapijt, gordijnen, behang en verf) in hetzelfde pand gevestigd waren, hoewel er wel een scheiding tussen de twee zaken was. De ingang van Kok Wonen zat aan de Achterstraat, die van Kok Interieurs aan de Gervenhof.

 

Een andere broer uit het generaties lang bestaande familiebedrijf, Harry Kok, heeft een beddenzaak aan de Dorpsstraat.



Links

www.kokinterieurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, woninginrichting, behang, verf, tapijt, vloer, laminaat, parket, pvc, detail, retail, winkel, omzet, verkoop, overname, stoppen, sluiten, beëindiging, kok interieur, putten, #kokinterieur, #kokwonen

Gerelateerd nieuws
 
Idd keert terug in 2026
lees verder
Nieuwe directeur VME
Hanneke van Meeteren is per 1 januari benoemd als nieuwe directeur van VME Nederland. Zij wordt onderdeel van een versterkt directieteam van de inkooporganisatie.
lees verder
B&C levert nu ook horren
Enige tijd geleden is de samenwerking tussen B&C Raamdecoratie & Keje Dronten aangekondigd. Nu is deze samenwerking live voor de dealers.
lees verder
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Nieuwe aanpak Domotex positief
Domotex 2026 in Hannover toont vernieuwd platform voor interieur- en vloerbranche, hetgeen zeer positief is ontvangen door exposanten en bezoekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden