Kobe FibreGuard meubelstoffen

Vrijdag 06 maart 2020

Kobe lanceert deze maand zijn eerste assortiment van vlekbestendige meubelstoffen in samenwerking met het merk FibreGuard.
Kobe FibreGuard meubelstoffen
Kobe FibreGuard meubelstoffen Kobe FibreGuard meubelstoffen

Volgens Kobefab combineert FibreGuard de nieuwste vlekwerende technologie met hoogwaardige en stijlvolle stoffen voor interieurinrichting, die weinig onderhoud vragen en hun kwalitatieve look & feel behouden. Kobe’s FibreGuard meubelstoffen zijn volgens de leverancier verder eenvoudig te reiningen, aantrekkelijk en kleurrijk, hoogwaardig, duurzaam en kind- en diervriendelijk. De stoffen worden geleverd met FR Backcoat.

 

Deze nieuwe Kobe collectie bestaat uit vijf verschillende kwaliteiten en is onder meer te zien in de showroom in het ETC Design Center in Culemborg.


P.S. Kobefab is op zoek naar een accountmanager.

 



Links

www.kobe.eu
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, #kobe, #kobefab, #fibreguard, #etcexpo, #etcdesigncentereurope

Gerelateerd nieuws
 
Ode aan het aardse
lees verder
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden