Kobe behoudt goud met Trevira CS

Donderdag 09 februari 2023

Tijdens de Heimtextil in Frankfurt heeft Kobe opnieuw de Gold Member status gekregen van de Trevira CS club.
Kobe behoudt goud met Trevira CS

Kobe, het stoffenmerk van Kobefab, heeft zijn Gold Member-status wederom toegekend gekregen door Trevira CS. Dit gebeurde tijdens de jaarlijkse ceremonie op de Heimtextil beurs te Frankfurt.

 

Kobe is sinds de oprichting van deze club een belangrijk lid gebleven en behoudt deze unieke positie door middel van een succesvolle collectie van tijdloze Trevira CS producten. Deze zijn naast de contractmarkt ook zeer populair gebleken voor residentieel gebruik.

 

Met de tijdloze velours Monza CS heeft Kobe in de categorie 'Kings of Color' de Textile Talents Trevira CS Fabric Creativity Competition 2023 gewonnen. De Monza CS is verkrijgbaar in een breed kleurgamma van 30 kleuren.

 

De Trevira CS Club is opgericht om nauw te kunnen samenwerken met partners in de textiel supply chain. Het lidmaatschap van de club bestaat uit drie categorieën leden: Gold, Silver en Member. Het lidmaatschap wordt bepaald door de mate waarin aan bepaalde criteria wordt voldaan, zoals bijvoorbeeld verkoopcijfers, geografische aanwezigheid en creativiteit.



Links

www.kobe.eu
www.trevira.de

Tags

nieuws, interieur, stoffen, brandvertragend, lidmaatschap, goud, zilver, brons, projectstoffen, kamerhoog, textiel, textieltalent, collectie, tijdloos, beurs, ceremonie, kleurgamma, kleuren, contractmarkt, positie, #kobe, #kobefab, #trevira, #heimtextil

Gerelateerd nieuws
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Nieuwe dessins Woven Washi
De exclusieve samenwerking tussen Indivipro en Wood & Washi brengt Japanse verfijning naar het interieur met nieuwe dessins.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden