Kleber vertrekt bij Bns Crisp

Dinsdag 03 april 2018

Bns Crisp is bezig om een nieuwe en enthousiaste voorzitter te vinden. Op de Algemene Ledenvergadering in juni 2018 neemt Yvonne Kleber afscheid.
Kleber vertrekt bij Bns Crisp

Bns Crisp is de Beroepsvereniging Nederlandse Stylisten, gevestigd in De Woonindustrie te Nieuwegein. De vereniging behartigt de belangen van zo’n 300 aangesloten vastgoed- en interieurstylisten. De vereniging heeft als doel haar leden te verbinden, ondersteunen en informeren. Daarnaast is tevens het versterken van het imago van het stylistenvak een prioriteit.

Yvonne Kleber (foto, website Bns Crisp) neemt, na zes jaar in het bestuur te hebben gezeten, afscheid als voorzitter. De voorzitter vervult een leidende rol en werkt nauw samen met de andere twee bestuursleden.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, brancheorganisatie, branchevereniging, stylist, binnenhuisarchitect, interieurontwerp,ontwerp, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #crisp, #bnscrisp

Gerelateerd nieuws
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Textielfestival
Op zaterdag 14 maart vindt in Leiden de allereerste editie van Textile Inspiration Days plaats, met volop activiteiten rondom textiel.
lees verder
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden