Kisch wil elke dag beter worden

Woensdag 21 december 2022

Al 127 jaar is Kisch gespecialiseerd in meubelbeslag voor de meubelindustrie, interieurbouw standbouw en projectinrichting. Nu op een nieuwe locatie.
Kisch wil elke dag beter worden

In 1895 startte J. Kisch met koperwaren en ijzerwaren-metaalwaren. Bijna 127 jaar later worden nog steeds producten verkocht die hij al aan de man bracht. Na 48 jaar verliet Kisch het pand aan de Karperweg in Amsterdam voor een groter pand aan de Dukdalfweg. Hier is plek voor de historie én ruimte voor de toekomstige plannen.

 

Dankzij het nieuwe magazijn met een geavanceerd warehouse management kan Kisch makkelijker en efficiënter orders picken. Daardoor kan drie of vier keer zoveel gedaan worden met dezelfde mensen. Door de Warehouse Management Software (WMS) kan het magazijn paperless functioneren. Daarnaast gebruikt het bedrijf de dozen van fabrikanten opnieuw voor zendingen.

 

In het nieuwe pand zijn zowel klanten als eindklanten van harte welkom. Hier is het nieuwe experience center (zie foto) te vinden, dat ‘24 uur met Kisch’ heet. Er zijn een slaapkamer, woonkamer, inloopkast, keuken en natuurlijk een kantoor, ingericht met de producten van het bedrijf. In het kantoor staan bureaus van het Office By Kisch label. Dit label biedt nu ook een aantal circulaire bureaus aan, waarbij het bureaublad gemaakt is van afvalpapier.



Links

www.kisch.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, meubel, bank, tafel, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, meubelbeslag, interieurbouw, #kisch, #jkisch

Gerelateerd nieuws
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden