Kisch wil elke dag beter worden

Woensdag 21 december 2022

Al 127 jaar is Kisch gespecialiseerd in meubelbeslag voor de meubelindustrie, interieurbouw standbouw en projectinrichting. Nu op een nieuwe locatie.
Kisch wil elke dag beter worden

In 1895 startte J. Kisch met koperwaren en ijzerwaren-metaalwaren. Bijna 127 jaar later worden nog steeds producten verkocht die hij al aan de man bracht. Na 48 jaar verliet Kisch het pand aan de Karperweg in Amsterdam voor een groter pand aan de Dukdalfweg. Hier is plek voor de historie én ruimte voor de toekomstige plannen.

 

Dankzij het nieuwe magazijn met een geavanceerd warehouse management kan Kisch makkelijker en efficiënter orders picken. Daardoor kan drie of vier keer zoveel gedaan worden met dezelfde mensen. Door de Warehouse Management Software (WMS) kan het magazijn paperless functioneren. Daarnaast gebruikt het bedrijf de dozen van fabrikanten opnieuw voor zendingen.

 

In het nieuwe pand zijn zowel klanten als eindklanten van harte welkom. Hier is het nieuwe experience center (zie foto) te vinden, dat ‘24 uur met Kisch’ heet. Er zijn een slaapkamer, woonkamer, inloopkast, keuken en natuurlijk een kantoor, ingericht met de producten van het bedrijf. In het kantoor staan bureaus van het Office By Kisch label. Dit label biedt nu ook een aantal circulaire bureaus aan, waarbij het bureaublad gemaakt is van afvalpapier.



Links

www.kisch.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, meubel, bank, tafel, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, meubelbeslag, interieurbouw, #kisch, #jkisch

Gerelateerd nieuws
Heimtextil 2026 van start
De internationale interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt biedt stabiliteit en innovatie in een dynamische wereldmarkt van textiel en vloeren.
lees verder
Groei verkoop bestaande woningen
Er zijn in het derde kwartaal van 2025 in Nederland meer bestaande koopwoningen verkocht en minder nieuwbouwwoningen. Per saldo was er groei.
lees verder
 
Hogere leegstand winkelpanden
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Van Roon Living failliet
De meubelzaak Van Roon Living is failliet verklaard. Het bedrijf, met een grote showroom aan de Weerlaan in Hillegom, bestond sinds 1972 en was actief in de verkoop van zitmeubelen en interieuraccessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden