Kisch wil elke dag beter worden

Woensdag 21 december 2022

Al 127 jaar is Kisch gespecialiseerd in meubelbeslag voor de meubelindustrie, interieurbouw standbouw en projectinrichting. Nu op een nieuwe locatie.
Kisch wil elke dag beter worden

In 1895 startte J. Kisch met koperwaren en ijzerwaren-metaalwaren. Bijna 127 jaar later worden nog steeds producten verkocht die hij al aan de man bracht. Na 48 jaar verliet Kisch het pand aan de Karperweg in Amsterdam voor een groter pand aan de Dukdalfweg. Hier is plek voor de historie én ruimte voor de toekomstige plannen.

 

Dankzij het nieuwe magazijn met een geavanceerd warehouse management kan Kisch makkelijker en efficiënter orders picken. Daardoor kan drie of vier keer zoveel gedaan worden met dezelfde mensen. Door de Warehouse Management Software (WMS) kan het magazijn paperless functioneren. Daarnaast gebruikt het bedrijf de dozen van fabrikanten opnieuw voor zendingen.

 

In het nieuwe pand zijn zowel klanten als eindklanten van harte welkom. Hier is het nieuwe experience center (zie foto) te vinden, dat ‘24 uur met Kisch’ heet. Er zijn een slaapkamer, woonkamer, inloopkast, keuken en natuurlijk een kantoor, ingericht met de producten van het bedrijf. In het kantoor staan bureaus van het Office By Kisch label. Dit label biedt nu ook een aantal circulaire bureaus aan, waarbij het bureaublad gemaakt is van afvalpapier.



Links

www.kisch.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, meubel, bank, tafel, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, meubelbeslag, interieurbouw, #kisch, #jkisch

Gerelateerd nieuws
Fonq failliet verklaard
De rechtbank in Utrecht heeft op vrijdag 27 maart 2026 het faillissement uitgesproken over Fonq Groep en Fonq.nl Daarmee komt een einde aan de zelfstandige voortzetting van het online woonplatform, na een korte periode van surseance van betaling.
lees verder
 
Oproep tot snelle maatregelen
lees verder
Jonge ontwerpers op Masterly
Het Hout- en Meubileringscollege (HMC) presenteert ook dit jaar weer het werk van een aantal jonge ontwerpers op Masterly in Milaan tijdens de Milaan Design Week.
lees verder
Netwerklunches voor verbinding
In organiseert de komende maanden regionale netwerklunches, met als doel het versterken van de verbinding tussen interieurprofessionals.
lees verder
Show Not Show op Art Week
Tijdens Rotterdam Art Week 2026 presenteert het collectief SHOW NOT SHOW de tentoonstelling Insert [Concept] Here. De presentatie laat zien hoe concepten functioneren als onzichtbare drager van ontwerp.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden