Kinnevik stapt uit Westwing

Woensdag 13 november 2019

Kinnevik, de grootste aandeelhouder in Westwing, heeft al zijn aandelen verkocht. Rocket Internet is nu weer de grootste aandeelhouder
Kinnevik stapt uit Westwing

Dat het niet goed gaat met online-interieurwinkel Westwing was al langer bekend. In mei liet het weten dat de omzet het eerste kwartaal daalde. Dit bericht kwam krap twee maanden na het jaarverslag van het eerste winstgevende jaar 2018. Daarom stelde de online interieurshop zijn winstverwachting in september alweer naar beneden bij, zo meldt Exciting Commerce.

De Zweedse investeeerder Kinnevik verkocht al eerder een belangrijk deel van z'n aandelen en is er nu dus geheel uitgestapt. Rocket Internet volgde in mei van dit jaar nog dat voorbeeld - het behield nog 0,38% van de aandelen - maar kocht na de winstwaarschuwing in september juist weer extra aandelen en is inmiddels met bijna 12% weer de grootste aandeelhouder geworden.

Naschrfit 19-11-2019: Inmiddels heeft Rocket Internet opnieuw aandelen bijgekocht en inmiddels zou het percentage aandelen al 24% bedragen, zo bericht Emerce. Eerder dit jaar besloot Rocket Internet juist om zijn aandelen in de Europees werkende winkel Westwing af te bouwen. De andere meubelwinkel in het portfolio van Rocket is Home24.

 



Links

www.home24.nl
www.rocket-internet.com
www.westwing.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, #home24, #westwing, #rocketinternet, #kinnevik

Gerelateerd nieuws
Biogebaseerde panelen
Unilin Panels luidt een nieuw tijdperk in met panelen gemaakt van biogebaseerde High Pressure Laminate (HPL).
lees verder
Stijging inflatie april 2025
De Inflatie in Nederland is in april naar 4,1% gestegen, wat hoger dan in maart. De prijzen van onder andere meubelen zijn echter vrijwel niet gestegen.
lees verder
 
Nieuwe exposanten Trendz NJ25
lees verder
Circulaire bedbodem uit afval
Neonest lanceert ’s werelds eerste 100% circulaire bedbodem gemaakt uit post-consumer afval.
lees verder
Samenwerking Serax en Piet Moodshop
Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden