Kinnevik stapt uit Westwing

Woensdag 13 november 2019

Kinnevik, de grootste aandeelhouder in Westwing, heeft al zijn aandelen verkocht. Rocket Internet is nu weer de grootste aandeelhouder
Kinnevik stapt uit Westwing

Dat het niet goed gaat met online-interieurwinkel Westwing was al langer bekend. In mei liet het weten dat de omzet het eerste kwartaal daalde. Dit bericht kwam krap twee maanden na het jaarverslag van het eerste winstgevende jaar 2018. Daarom stelde de online interieurshop zijn winstverwachting in september alweer naar beneden bij, zo meldt Exciting Commerce.

De Zweedse investeeerder Kinnevik verkocht al eerder een belangrijk deel van z'n aandelen en is er nu dus geheel uitgestapt. Rocket Internet volgde in mei van dit jaar nog dat voorbeeld - het behield nog 0,38% van de aandelen - maar kocht na de winstwaarschuwing in september juist weer extra aandelen en is inmiddels met bijna 12% weer de grootste aandeelhouder geworden.

Naschrfit 19-11-2019: Inmiddels heeft Rocket Internet opnieuw aandelen bijgekocht en inmiddels zou het percentage aandelen al 24% bedragen, zo bericht Emerce. Eerder dit jaar besloot Rocket Internet juist om zijn aandelen in de Europees werkende winkel Westwing af te bouwen. De andere meubelwinkel in het portfolio van Rocket is Home24.

 



Links

www.home24.nl
www.rocket-internet.com
www.westwing.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, #home24, #westwing, #rocketinternet, #kinnevik

Gerelateerd nieuws
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden