Kijken bij kopers

Maandag 04 juli 2016

Op 1 september wordt Vrienden gelanceerd: een innovatief verkoopconcept waarbij kopers vrienden worden en hun aankoop tonen aan andere liefhebbers!
Kijken bij kopers
Kijken bij kopers Kijken bij kopers Kijken bij kopers Kijken bij kopers Kijken bij kopers

Meubelen worden daarbij dus niet bekeken in een traditionele winkel maar bij 'Vrienden': een landelijk netwerk van particuliere kijkpunten, te vinden via het online platform en de webwinkel www.vanvrienden.com.

Door een product van Vrienden aan te schaffen wordt de klant automatisch een 'Vriend' en staat online op de kaart met kijkpunten, met een foto van het meubel in zijn interieur (voorbeelden op foto's 2 t/m 6). Uiteraard staat niet de volledige naam en het exacte adres op de openbare kaart, die wordt pas verstrekt nadat iemand heeft aangegeven daar een meubel te willen bekijken. Mocht de bezichtiging tot een aankoop leiden, dan ontvangt het kijkpunt een Vrienden-fee van 10%.

De meubelen en interieuraccessoires van de basiscollectie van Vrienden zijn ontworpen door Paulien Berendsen & Eric Sloot (van Studio Parade en het wanddecoratiesysteem Ixxi, foto 1), Floris Hovers, Liset van der Scheer en René Knip.

 



Links

www.vanvrienden.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, outlet, shop, showroom, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop

Gerelateerd nieuws
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Nederland
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden