Kids spelen met meubilair

Woensdag 21 februari 2018

Een nieuw Nederlands kindermeubelmerk Qboo brengt fantasie van kinderen tot leven met meubilair waarmee gespeeld kan worden: vlieg met een plank, rijd in een kledingkast en lees een schommelstoel.
Kids spelen met meubilair
Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair

De oprichters van Qboo uit Purmerend zijn Jan Dirk Porsius en Ruben Wurms (foto 5). Ze maken 'fun furniture', geproduceerd in Nederland van berkenmultiplex met een transparante toplaag van melamine.

De kasten van Qboo zijn zo ontworpen dat je er niet alleen veel spullen in kwijt kunt, maar ook heel goed mee kunt spelen. Rijden, vliegen, takelen; bijna alles is mogelijk in deze kasten die zijn uitgevoerd in de vorm van verschillende voertuigen, zoals een jeep (foto 1), brandweerwagen (foto 2), koets of helikopter. Adviesverkoopprijs vanaf € 995.

De Qboo stoelen (foto 3) zijn verkrijgbaar in alle letters van het alfabet en in 4 verschillende varianten: als stoel, schommelstoel, bank of tafeltje. Je kunt er een naam mee maken, of natuurlijk een grappig woord naar keuze. Adviesverkoopprijs vanaf € 125.

Vliegtuigplanken (foto 4, links), bijvoorbeeld boven de commode of het bed: zet er spullen op en draai aan de propeller voor wat entertainment of voor afleiding tijdens een verschoonmoment. Adviesverkoopprijs € 449.

Deze raket (foto 4 , rechts) past overal en er past ook heel veel in. Niet alleen een plaatje om te zien, maar ook een perfecte plek om allerlei dierbare spullen tentoon te stellen. Adviesverkoopprijs € 599,00.

De collectie is vanaf 21 februari online verkrijgbaar in de Qboo webshop. De producten worden verstuurd als flatpacks en er wordt beloofd dat het in elkaar zetten kinderlijk eenvoudig is. Dat mogen de kinderen dus zelf doen;-).

 



Links

www.qboo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, meubel, meubels, meubilair, personalia, slaap, slapen, kids, kinder, kindermeubel, slaapkamer, bed, ledikant, bedtextiel, matras, kussen, bedlinnen, overtrek, retail, winkel, opening, open, #qboo

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden