Kettler weer in problemen

Dinsdag 06 augustus 2019

Kettler, fabrikant van tuinmeubilair, sport- en vrijetijdsuitrusting, heeft voor de derde maal faillissement aangevraagd. Ondanks de overname door Lafayette Mittelstand Capital in 2018 gaat het niet goed met het bedrijf.
Kettler weer in problemen

Na het tweede faillisement nam Lafayette Mittelstand Capital, een investeringsmaatschappij gespecialiseerd in middelgrote bedrijven, de activa van vrijetijdsfabrikant Kettler over. Nu heeft de Kettler Group echter weer faillissement aangevraagd voor de onderdelen Kettler leisure GmbH en Kettler Plastics GmbH.

 

Vooralnog heeft dit volgens het bedrijf geen nadelige gevolgen voor Kettler Freizeit GmbH. Onder deze noemer is Kettler actief op de markt van tuinmeubilair en staat het bedrijf aangemeld als exposant voor vakbeurs Spoga + Gafa in september. In een persbericht meldt de firma dat de bedrijfsvoering gewoon doorgaat. Verder suggereert Kettler dat Lafayette niet voldoende tijd heeft gehad om het bedrijf geschikt te maken voor de toekomst.

 

Komende tijd werkt het bedrijf met advocatenkantoor Lambrecht en het accountantskantoor PricewaterhouseCoopers aan een herstructureringsproces. De rechtbank Arnsberg heeft advocaat Georg Kreplin aangesteld als voorlopige bewindvoerder, die toezicht houdt op en toezicht houdt op het herstructureringsproces van de schuldeisers. Aandeelhouder en het management zijn overtuigd van de mogelijkheden die het bedrijf en het merk bieden en blijven een groot potentieel zien voor een toekomstige positieve bedrijfsontwikkeling.

 



Links

www.kettler.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, tuin, outdoor, personalia, surseance, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, spoga, #kettler

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
 
Luffa verkent grenzen
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden