Kettler blijft voortbestaan

Donderdag 19 december 2019

In oktober leek het nog of het doek gevallen was voor Kettler. De Duitse fabrikant van tuinmeubilair, sport- en vrijetijdsuitrusting had al sinds de zomer problemen en zette de productie stop. Nu lijkt de tuinmeubilairtak echter voort te blijven bestaan.
Kettler blijft voortbestaan

Hoewel Kettler (foto, website)in oktober de productie stopzette bleef Kettler Holding in het faillissement buiten schot. In deze tak waren de merkrechten ondergebracht. Nu is duidelijk geworden dat de in de herfst opgerichte KHG Home & Garden GmbH deze merkrechten heeft verworven. Achter KHG Home & Garden zit de Chinese Activa Group, een zakenpartner van Kettler.

 

KHG Home & Garden, gevestigd in Glinde bij Hamburg, zal nu bestellingen en service uitvoeren voor het tuinassortiment. Het Kettler merk blijft dus voorbestaan. In de brief wordt de klanten verzekerd dat KHG zal er alles aan doet om alle bestellingen in het komende seizoen te verwerken en klanten de best mogelijke en betrouwbare service te bieden.

 

KHG is van plan om met het Kettler merk aanwezig te zijn op de internationale tuinbeurs Spoga Gafa, 6-8 september 2020 in Keulen.



Links

www.kettler.de
www.spogagafa.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, doorstart, overname, #kettler, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse, #koelnmesse, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden