Kettler blijft voortbestaan

Donderdag 19 december 2019

In oktober leek het nog of het doek gevallen was voor Kettler. De Duitse fabrikant van tuinmeubilair, sport- en vrijetijdsuitrusting had al sinds de zomer problemen en zette de productie stop. Nu lijkt de tuinmeubilairtak echter voort te blijven bestaan.
Kettler blijft voortbestaan

Hoewel Kettler (foto, website)in oktober de productie stopzette bleef Kettler Holding in het faillissement buiten schot. In deze tak waren de merkrechten ondergebracht. Nu is duidelijk geworden dat de in de herfst opgerichte KHG Home & Garden GmbH deze merkrechten heeft verworven. Achter KHG Home & Garden zit de Chinese Activa Group, een zakenpartner van Kettler.

 

KHG Home & Garden, gevestigd in Glinde bij Hamburg, zal nu bestellingen en service uitvoeren voor het tuinassortiment. Het Kettler merk blijft dus voorbestaan. In de brief wordt de klanten verzekerd dat KHG zal er alles aan doet om alle bestellingen in het komende seizoen te verwerken en klanten de best mogelijke en betrouwbare service te bieden.

 

KHG is van plan om met het Kettler merk aanwezig te zijn op de internationale tuinbeurs Spoga Gafa, 6-8 september 2020 in Keulen.



Links

www.kettler.de
www.spogagafa.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, doorstart, overname, #kettler, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse, #koelnmesse, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden