Kessels Meubelateliers failliet

Maandag 04 mei 2020

Kessels Meubelateliers uit Belfeld is vorige week failliet verklaard door de rechtbank in Roermond. Ook een aantal interieurzaken moest helaas de boeken neerleggen.
Kessels Meubelateliers failliet

Foto: Model Maduro met eiken hout gefineerde armen dat door Kessels in 2013 op het toenmalige HTC (Home Trade Center, nu DWI) werd geïntroduceerd.

Het familiebedrijf was in 1982 opgericht als Cor Kessels Gestoffeerde Meubelen, een meubelstoffeerderij en later producent van zitmeubels. In 1990 werd Kessels Meubelateliers de naam van het bedrijf.

De directie heeft het faillissement volgens De Limburger zelf aangevraagd. Er werken negen mensen bij het bedrijf. Kessels was in het verleden exposant op HTC/DWI (De Woonindustrie) en de Meubelbeurs Brussel en lid van de CBM.

Curator is J.A. Bloo van Meulenkamp advocaten in Venlo, telefoon +31 (0)77- 351 50 41.

 

Daarnaast zijn ook de interieurwinkels Roeland Interieur uit Terneuzen, Lundiadealer Nijfurn op de Overtoom in Amsterdam en Brixxo Office Furniture uit Nijkerk vorige week failliet verklaard.




Links

www.brixxo.nl
www.kesselsmeubels.nl
www.lundia.nl
www.meulenkampadvocaten.nl
www.roeland-interieur.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, fauteuil, bank, zitbank, zitten, zitje, poef, lounge, loungebank, chaise longue, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #brixxo, #kesselsmeubels, #kesselsmeubelateliers, #kessels, #lundia, #meulenkampadvocaten, #roelandinterieur

Gerelateerd nieuws
Van Roon Living failliet
De meubelzaak Van Roon Living is failliet verklaard. Het bedrijf, met een grote showroom aan de Weerlaan in Hillegom, bestond sinds 1972 en was actief in de verkoop van zitmeubelen en interieuraccessoires.
lees verder
 
Meer hospitality op Heimtextil 2027
lees verder
Belang duurzaamheid op beurzen
Ethical Style 2026 is de wegwijzer voor duurzame collecties in de consumentengoederenbranche tijdens de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld in Frankfurt.
lees verder
Showroom on Ice
Showroom on Ice: Loods 5 laat interieurdesign uitglijden over het Museumplein via schaatsen met stoelen.
lees verder
 
Markant weer failliet
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden