Kendix Allure collectie uitgebreid

Woensdag 25 september 2019

Artex breidt de Kendix Allure collectie dit najaar uit met zes nieuwe kwaliteiten.
Kendix Allure collectie uitgebreid
Kendix Allure collectie uitgebreid Kendix Allure collectie uitgebreid Kendix Allure collectie uitgebreid Kendix Allure collectie uitgebreid

In 2018 introduceerde Artex merk Kendix het nieuwe label Kendix Allure. De Allure 2019 collectie is een aanvulling op de basis van uni’s en dessins waarmee het merk is gestart. De zes nieuwe items bevatten nieuwe trendkleuren, projectgeschikte stoffen en een diversiteit aan dichte en transparante kwaliteiten met een rijke structuur.

 

Serene (foto 1) is een projectgeschikte egale transparant stof met subtiele glans. Soil (ook op foto 1) is een zware, sobere chique linnen mix met subtiele slubjes. Deze dichte stof is beschikbaar in een grote kleurreeks. Ishi (foto 2) is een linnenmix met diepe kleuren als gevolge van een double face weefsel en heeft een verkreukelde uitstraling. Beryl (foto 3) is een transparante linnenmix, bestaande uit een melange garen met slub effectjes. Marble (foto 4) is een luxueuze chenille-linnen jacquard met een dessin van marmer. Aspen (foto 5) is een satijn-glans velours in Trevira CS, deze stof is ook geschikt als meubelstof.

 

Benieuwd naar deze stoffen? Ze zijn onder meer te zien In de Kendix Allure stand in de ETC Design Center Europe te Culemborg.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.kendix.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, kussen, kendix, artex, #kendix, #kendixallure, #artex, #etcexpo, #etcdesigncentereurope, #etcdesigncenter

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden