Kauwgom-bubbel lamp

Dinsdag 24 november 2020

Seletti, het Italiaanse designmerk, valt altijd op door originaliteit, humor en toegankelijkheid. Nu presenteert het zijn eerste samenwerking met Uto Balmoral, een virtuele persoonlijkheid.
Kauwgom-bubbel lamp
Kauwgom-bubbel lamp

Uto Balmoral is niet de naam van een ontwerper, maar is een virtuele persoonlijkheid. Een provocerende identiteit die zelf voor het product staat. In dit geval de Wonder. Deze tafellamp van Seletti verenigt een oneerbiedige popgeest en klassieke herinneringen, waarbij de grens tussen design en kunst wordt overschreden in een object dat decoratie en bruikbaarheid combineert.

Wonder heeft enerzijds de esthetiek van een klassiek mannelijk hoofd uit de oudheid. Dit hoofd is uit hars gegoten wat al kortsluiting geeft met het bij dergelijke beelden gebruikelijke marmer. Die kortsluiting wordt nog erger én humoristisch door de man anderzijds oneerbiedig kauwgom te laten blazen. De bubbel, in de typische lichtroze kleur van kauwgom, is gemaakt van glas met daarin een Led-lamp die verlicht met een zacht, diffuus licht.

Seletti wordt via Van Mokum en House of Brands vertegenwoordigd.



Links

www.homeforbrands.com
www.seletti.it
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, verlichting, licht, verlichting, kinderkamer, jeugdkamer, #seletti, #vanmokum, #houseforbrands

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden