Katja opent fysieke Return to Sender

Zaterdag 17 oktober 2015

Op het Amsterdamse Westergasterrein opent vandaag, op Wereldarmoededag, de eerste Return to Sender winkel haar deuren voor het grote publiek. Return to Sender werd in 2007 door Katja Schuurman en Tessa Vos opgericht.
Katja opent fysieke Return to Sender

De feestelijke opening was gisteren 17:00 uur. Een mijlpaal voor Return to Sender, die handgemaakte producten uit ontwikkelingslanden verkoopt. Het helpt zo armoede te bestrijden. De producten kunnen behalve in de winkel, ook op de webshop (www.returntosender.nl) en binnenkort ook in vele winkels door heel Nederland worden gekocht.

De collectie van Return to Sender komt vanuit de hele wereld en bestaat uit unieke woonaccessoires, feestversiering en cadeaus. Allemaal producten die met liefde voor traditie en ambacht zijn gemaakt door vakmensen uit de armste gebieden van de wereld. De koper draagt met de aanschaf van een mooi product zelf ook een steentje bij aan een betere wereld.
 
Katja Schuurman: “Hoe meer eerlijke handel, hoe meer mensen aan het werk kunnen en hoe groter de bijdrage aan de bestrijding van armoede. Dat is waar we op Wereldarmoededag bij stil moeten staan. Niet de armoede zelf, maar wat we eraan kunnen doen!”
 
Managing Director Janneke Monkhorst laat verder weten dat wanneer er winst wordt gemaakt, deze terugvloeit naar projecten in deze landen, waarmee het ondernemerschap en de zelfstandigheid van de producenten verder wordt gestimuleerd.

 



Links

www.returntosender.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, fairtrade, fair trade, katja schuurman, economie, ontwikkeling, armoede, wereldarmoededag, handel, accessoires, decoratie, woonaccessoires

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden