Karwei op Woonbeurs en DDW

Woensdag 24 september 2014

Doe-het-zelfketen Karwei laat zich voor het eerst zien op De Woonbeurs Amsterdam en de Dutch Design Week in Eindhoven. Op de Woonbeurs pakt het bedrijf uit met een gratis workshop moodboards maken.
Karwei op Woonbeurs en DDW

Tijdens beide evenementen opent Karwei een pop-upwinkel, waar voorbeeldinterieurs getoond worden. Ook zijn er stylisten aanwezig om klanten te helpen met hun interieur.

'Het trendy interieuraanbod van Karwei heeft het niveau en de kwaliteit die je terugziet in de toonaangevende woonbladen. Onze aanwezigheid op deze beurs sluit naadloos aan bij de doelstelling van Karwei: consumenten inspireren en helpen zelf hun ideale interieur te creëren', zegt brandmanager Matthijs van Ewijk op RetailDetail.

 

Interieurcollectie

Volgens manager stijl & trends Johanne Sintnicolaas steekt Karwei ook veel tijd in de ontwikkeling van de interieurcollectie: 'Karwei volgt de ontwikkelingen op interieur en -styling gebied op de voet. We reizen elk jaar af naar grote internationale beurzen. Zo weten we al in heel een vroeg stadium wat er op het gebied van vorm, materiaal en kleur en gevoel gaat spelen. Met die kennis ontwikkelen we nieuwe collecties. De meeste meubelen worden in eigen land geproduceerd.' 

 

Karwei geeft al een gratis woonmagazine uit, dat een oplage heeft van 5,5 miljoen exemplaren

Hierin aandacht voor wooninspiratie en klussuggesties om het huis in te richten en mooi te maken.

 

Bron: www.retaildetail.nl



Links

www.karwei.nl
www.karwei.nl/turnpages/slot00025/folder-UuZllYZwn/index.html
www.woonbeurs.nl
www.ddw.nl
www.retaildetail.nl

Tags

wonen, interieur, interieurcollectie, interieurstyling, wooninspiratie, meubel, interieurbekleding, vloer, woonaccessoire, interieurartikel, woondecoratie, lamp, verlichting, raamdecoratie

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden