Kantoorinrichting bij Orgatec

Dinsdag 07 oktober 2014

Over iets minder dan drie weken vindt van 21 t/m 25 oktober in de beurs van Keulen Orgatec plaats, de vakbeurs voor kantoorinrichting.
Kantoorinrichting bij Orgatec

Aan deze internationale beurs nemen meer dan zeshonderd standhouders uit veertig landen deel, verdeeld over zes hallen op in totaal 105.000 vierkante meter. Vooral Italië, Spanje, Denemarken, Zweden, Turkije en Frankrijk zijn dit jaar sterk vertegenwoordigd. 

 

Segmenten

Orgatec is niet alleen een beurs die oplossingen biedt voor het traditionele bedrijfskantoor, de beurs biedt in het Orgatec Contract segment ook oplossingen voor het inrichten van openbare ruimtes. De overige segmenten zijn Orgatec Office, Orgatec Space en Orgatec Mobile; gezamenlijk dekken deze vier segmenten de gehele werk- en leefruimte van de kantooromgeving af. 

 

Activiteiten

Met het Orgatec Trend Forum, Insight Cologne - Orgatec Night of Office and Architecture en de Orgatec Boulevard vestigt de organisatie nog meer de aandacht op de veranderende omstandigheden op de werkvloer. In hallen 6, 7, 8, 9, 10.2 en 11.2 staan toonaangevende Duitse en internationale fabrikanten uit de meubel-, verlichtings- en vloerenbranche, lichtfabrikanten, akoestische adviesbureaus, mediaspecialisten en bedrijven die vergadertechnologie leveren. In vergelijking met de vorige editie in 2012 hebben de deelnemende exposanten meer standruimte geboekt. 

 

Het profiel van de beursbezoeker varieert van ondernemers uit startende bedrijven en inkopers, agenten, beslissers uit het MKB tot HR managers uit grote organisaties.

 



Links

www.orgatec.com
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.be

Tags

kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, kantoor, kantoorfaciliteit, werkplek, werkomgeving, rs vision

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Dōme Deco presenteert Vellum
Dōme Deco introduceert met Vellum zijn DD Premium Collection voor 2026. De nieuwe lijn bestaat uit meubels en accessoires die zijn ontwikkeld met aandacht voor zachtheid, tactiliteit en verfijnde details.
lees verder
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden