KA Interiør overgenomen

Dinsdag 18 maart 2025

De Deense meubelfabrikant KA Interiør heeft een nieuwe eigenaar. Vivonio Schranksysteme heeft zijn dochteronderneming verkocht aan een niet nader genoemd Deens family office.
KA Interiør overgenomen

De transactie vond plaats als onderdeel van een aandelendeal en omvatte ook de Zweedse dochteronderneming KA Skjutdörrar. KA Interiør, gespecialiseerd in schuifdeurkasten en maatwerkoplossingen, maakte tot voor kort deel uit van de Vivonio Group. Dit moederbedrijf verkeerde sinds november vorig jaar in zwaar weer, waardoor eerder al investeringsoplossingen werden gerealiseerd voor de merken Staud en Leuwico. KA Interiør zelf was niet direct betrokken bij deze herstructurering, maar werd apart verkocht om de toekomst van het bedrijf te waarborgen.

 

De overname werd begeleid door Pluta Management, met steun van Troesser & Co. en Schultze & Braun. KA Interiør richtte zich de afgelopen jaren steeds meer op groei binnen Europa. In juli vorig jaar kondigde het bedrijf nog aan via het nieuwe merk Moltema zijn maatwerkoplossingen voor kasten verder te willen uitrollen in Duitsland en de Benelux.

 

De recente overname brengt mogelijk nieuwe kansen met zich mee. De identiteit en strategie van KA Interiør blijven voorlopig intact, maar het is afwachten hoe het family office de toekomstige groeiplannen zal vormgeven.



Links

www.ka-as.dk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, overname, samenwerking, #vivonio. #majamoebel

Gerelateerd nieuws
Joli's nieuwe Arcs Bench
Aan het meubelmerk Joli is een nieuwe zitbank toegevoegd aan de Arcs-collectie: de Arcs Bench. Het ontwerp is afkomstig van de Belgische designer Jeffrey Huyghe en sluit aan bij de vormgeving van de eerder gepresenteerde Arcs Tafel.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
 
Sedus blijf winstgevend
lees verder
Bijeenkomst keuken expertgroep
Op dinsdag 28 mei 2025 vond de derde interactieve bijeenkomst plaats van de expertgroep Keukenmonteur, een initiatief waarin het bedrijfsleven en het onderwijs samen optrekken om de toekomst van het vak keukenmonteur veilig te stellen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden