K+R Interior Concepts failliet

Donderdag 20 juni 2024

Door de Rechtbank in Oost-Brabant is over interieurbouwer K+R Interior Concepts in 's-Hertogenbosch het faillissement uitgesproken.
K+R Interior Concepts failliet

De interieurbouwer en meubelmaker was volgens de Kamer van Koophandel in september 2016 opgericht en er waren 3 medewerkers actief. Eigenaar was Ruud van der Plas, die na z'n studie aan het Hout- en Meubileringscollege en Design Art & Technology, ruim tien jaar als projectmanager bij Van der Plas Meubel & Project in Den Bosch heeft gewerkt. Ook bij K+R bleef hij samenwerken met Van der Plas.

K+R Interior Concepts richtte zich op het maken van hoogwaardige residentiële en projectmatige interieurs, zo blijkt uit de website. Klanten niet alleen uit de buurt van Den Bosch, maar ook uit Amsterdam en zelfs uit onder meer Duitsland, Frankrijk en Spanje werd bediend. Indrukwekkende projecten waaronder de Bisous, De Willem, Do Not Disturb, Mr. Porter, Park Centraal, Seafood Bar (foto) en The Duchess staan er genoemd.

Het motto: 'Making interiors with keeping its true form and optimising functionality is what we do. Using honest material that age to perfection is what we love.'

Als curator is benoemd de heer M.W. Steenpoorte, werkzaam bij Banning uit Den Bosch, T +31 (0)73-6927777, E: info@banning.nl.



Links

www.kr-ic.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, kast, tafel, salontafel, meubelmaker, interieurbouw, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, 71387994, #krinteriorconcepts, #vanderplas, #failliet

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden