Jysk naar België

Vrijdag 01 juli 2016

Ruim 10 jaar na de eerste winkel in Nederland komt de Deense woonketen Jysk volgend voorjaar ook naar België.
Jysk naar België

De eerste vier winkels van Jysk (spreek uit Juusk) werden in september 2006 in Nederland geopend. Een jaar later waren dat er reeds zestien. Op dat moment werd verwacht dat er ruimte was voor tussen de 150 en 200 winkels, ruim het dubbele van de 75 waar de keten in eerste instantie aan dacht. Nu zijn het er 84.

In België wil Jysk snel zo'n 50 vestigingen openen, zo stelt Countrymanager Benelux Frank Christant via Retail Detail. Inmiddels is er al gestart met de werving van personeel.

De eerste Jysk-winkel opende in 1979, nu heeft de keten 2.340 winkels in 41 landen. België is een van de laatste EU-landen waar het Deense bedrijf in investeert.
Jysk valt onder de Lars Larsen Group waaronder ook meubelketens als Bolia.com en Ilva vallen. Het had in 2015 een omzet van € 3,1 miljard.

 



Links

www.bolia.com
www.ilva.dk
www.jysk.com
www.jysk.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden