Jysk geeft kerstcadeautjes

Donderdag 28 oktober 2021

Dit jaar geeft het Deense interieurbedrijf Jysk twee kerstcadeaus. Christian Schirmer, Country Manager Jysk Duitsland: 'We hebben besloten om al onze 960 winkels in Duitsland dit jaar op 24 december gesloten te houden.'
Jysk geeft kerstcadeautjes

Kerst begint bij Jysk dit jaar op kerstavond. Alle medewerkers moeten het in dit bijzondere jaar kunnen vieren met familie en vrienden. Niet alleen de medewerkers in de winkels, maar ook de Jysk personeelsleden op het Duitse hoofdkantoor in Handewitt en de drie Duitse logistieke locaties hebben vrij gekregen. Met deze beslissing wil het bedrijf zijn personeel bedanken voor hun inzet tijdens de weken en maanden van de coronapandemie.

 

Het tweede cadeautje voor medewerkers betreft de jaarlijkse cadeaubon die elke medewerker ontvangt. Al jaren heeft deze een waarde van € 40, maar dit jaar is dit veel hoger. Het bedrag is voor iedereen die in dienst is minimaal € 60, maar kan oplopen tot € 400 bij een fulltime dienstverband. Aan deze actie geeft Jysk in totaal € 2,2 miljoen uit.

 

Jysk is onderdeel van de Lars Larsen Group, net als de Actona Group, die onlangs de overname van Theca aankondigde.



Links

www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, #jysk, #jysk, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden