Jodeco opnieuw opgestart

Donderdag 18 december 2025

Jodeco Glass maakt een doorstart onder de nieuwe eigenaren Duif International en B Living. Daarmee is de continuïteit van het merk verzekerd en blijft het bestaande assortiment glasproducten beschikbaar voor klanten.
Jodeco opnieuw opgestart

Foto: B Living verwelkomt Sales Team Jodeco

 

Na een periode van onzekerheid, na een faillissement in november van dit jaar, worden de bedrijfsactiviteiten in de komende week opnieuw opgestart. De nieuwe eigenaren streven ernaar om vanaf volgende week weer volledig leverbaar te zijn en openstaande orders zo snel mogelijk af te handelen. Continuïteit, betrouwbaarheid en service blijven daarbij uitgangspunten.

 

Jodeco Glass blijft opereren als een herkenbaar en zelfstandig merk binnen de nieuwe organisatie. Een belangrijk deel van het bestaande team gaat mee in deze volgende fase, waardoor kennis, ervaring en klantrelaties behouden blijven.

 

Volgens Joost Wieseman biedt de samenwerking perspectief voor de toekomst: 'Wij zijn blij dat Jodeco Glass kan blijven bestaan en dat we onze klanten snel weer kunnen bedienen. Met Duif en B Living hebben we twee sterke partners gevonden om het merk verder te laten groeien.'

 

Het volledige assortiment van Jodeco Glass wordt beschikbaar via de webshops van zowel B Living als Duif International.



Links

www.b-living.eu
www.duif.nl
www.jodecoglass.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, vaas, glas, faillissement, failliet, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, overgenomen, #jodeco, #duif, #bliving

Gerelateerd nieuws
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
 
De moderne Agora
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden