Jodeco opnieuw opgestart

Donderdag 18 december 2025

Jodeco Glass maakt een doorstart onder de nieuwe eigenaren Duif International en B Living. Daarmee is de continuïteit van het merk verzekerd en blijft het bestaande assortiment glasproducten beschikbaar voor klanten.
Jodeco opnieuw opgestart

Foto: B Living verwelkomt Sales Team Jodeco

 

Na een periode van onzekerheid, na een faillissement in november van dit jaar, worden de bedrijfsactiviteiten in de komende week opnieuw opgestart. De nieuwe eigenaren streven ernaar om vanaf volgende week weer volledig leverbaar te zijn en openstaande orders zo snel mogelijk af te handelen. Continuïteit, betrouwbaarheid en service blijven daarbij uitgangspunten.

 

Jodeco Glass blijft opereren als een herkenbaar en zelfstandig merk binnen de nieuwe organisatie. Een belangrijk deel van het bestaande team gaat mee in deze volgende fase, waardoor kennis, ervaring en klantrelaties behouden blijven.

 

Volgens Joost Wieseman biedt de samenwerking perspectief voor de toekomst: 'Wij zijn blij dat Jodeco Glass kan blijven bestaan en dat we onze klanten snel weer kunnen bedienen. Met Duif en B Living hebben we twee sterke partners gevonden om het merk verder te laten groeien.'

 

Het volledige assortiment van Jodeco Glass wordt beschikbaar via de webshops van zowel B Living als Duif International.



Links

www.b-living.eu
www.duif.nl
www.jodecoglass.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, vaas, glas, faillissement, failliet, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, overgenomen, #jodeco, #duif, #bliving

Gerelateerd nieuws
Webinar met Lidewij Edelkoort
Het Trendinstituut organiseert op dinsdag 11 maart een webinar met trendforecaster Lidewij Edelkoort. Tijdens de online sessie blikt ze terug op actuele maatschappelijke ontwikkelingen en geeft een vooruitblik op verschuivingen binnen wonen, interieur en design.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden