Jeroen terug naar Recor

Woensdag 01 maart 2023

Na bijna vijf jaar is Jeroen van der Borg teruggekeerd op het oude nest. Per vandaag gaat hij weer aan de slag bij Recor.
Jeroen terug naar Recor

Jeroen van der Borg (foto) werkte sinds mei 2018 als sales en marketing manager NL bij Confortluxe en Lievens. Eerder was hij al vier en een half jaar actief bij Recor, als director business sales support, en maakt  vandaag, 1 maart, zijn rentree. Zijn functie wordt nu sales director Nederland.

Van der Borg heeft reeds een lange carrière in de interieurbranche achter de rug. Deze begon in 1996 zeven jaar lang bij Woonsquare in Rijen en na een jaar bij Verlichtingsgroothandel Van de Heg in Barneveld te hebben gezeten, werkte hij van 2004-2010 als verkoopdirecteur voor Maxfurn te Uden. Vervolgens zat hij elke keer goed een jaar bij Flevolicht & Wonen (Barneveld), Nijpels Meubelen (Bergen op Zoom) en Zijlstra (Tiel), voordat hij bij Recor aan de slag ging.



Links

www.confortluxe.com
www.lievensnv.be
www.maxfurn.com
www.nijpels.nl
www.recor.be
www.vandeheg.nl
www.woonsquare.nl
www.zijlstra.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, inrichting, personalia, #confortluxe, #lievensnv, #maxfurn, #nijpels, #recor, #vandeheg, #woonsquare, #zijlstra

Gerelateerd nieuws
Cattelan toont nieuwe banken
Cattelan Italia presenteerde tijdens Salone del Mobile.Milano 2026 de nieuwe banken Baldwin en Murphy. De ontwerpen van Maurizio Manzoni zetten in op zachte vormen, flexibiliteit en maatwerk.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder
Traditionele soldensysteem wankelt
Een recente uitspraak van de Belgische Raad van State kan grote gevolgen hebben voor de Belgische retailsector.
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden