Jardin van Instabilelab

Maandag 25 juli 2022

Het Venetiaanse merk Instabilelab wil behang, stoffen en tapijten opnieuw definiëren. Verschillende ideeën en stijlen worden gecombineerd om, volgens het bedrijf, ongekende esthetische-designcombinaties te creëren. De nieuwste creatie is dessin Jardin.
Jardin van Instabilelab

Het dessin Jardin is volgens Instabilelab het resultaat van een studie van kleuren en complementaire nuances, die een gevoel van rust en harmonie geven. Beeldend omschrijft het bedrijf dat het dessin de energie van oker, de gratie van perzik, de prestigieuze tonen van cognac en het zachtere met elkaar combineert. Instabilelab-graphics zijn ontworpen in een formaat van 600 x 400 cm, maar kan deels of geheel worden aangepast aan de maat van een muur.

 

Jardin is ook verkrijgbaar in de twee nieuwe materialen die Instabilelab introduceerde tijdens de meubelbeurs in Milaan, Velluto en Carpetia Royal. Velluto, uiterst verfijnd behang dat herinnert aan de zachte texturen en tactiele percepties van fluweel. Carpetia Royal is een fijn tapijt voor stijlvolle omgevingen, het materiaal is beschikbaar in twee vromen (rechthoekig en rond) en is volgens het bedrijf zacht, glanzend en indrukwekkend.



Links

www.instabilelab.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, slapen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, tapijt, karpet, meubelstof, bekleding, producent, stofferen, stoffering, residentieel, project, wand, wandbekleding, afwerking, muur, mural, behang, kunst, #instabilelab

Gerelateerd nieuws
Interieur voor échte rust
[Sponsored artikel] - We leven in een wereld die soms nét iets te druk is. Tussen alle verplichtingen door, is het vaak lastig om echt te ontspannen. Belangrijk is het om van je huis een plek te maken waar je tot rust kunt komen.
lees verder
Keymer failliet
Gisteren, 21 september, is door de Rechtbank Den-Haag na ruim een halve eeuw helaas het faillissement uitgesproken over de bekende meubelstoffengroothandel Keymer bv in Almere.
lees verder
Nieuwe zonwering collectie
Hunter Douglas en EK Living introduceren de Huiscollectie zonwering aan ondernemers als aansluiting op de A-merken Luxaflex en Sunway.
lees verder
Geen doorstart Carpetright
Diverse bronnen melden dat een doorstart van vloeren en woningtextiel ketenbedrijf Carpetright in Nederland definitief van de baan is.
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden