Japanse eenvoud bij Blomus

Maandag 19 mei 2025

De Duitse designproducent Blomus presenteert twee nieuwe interieurstukken, ontworpen door de Japanse designer Kazushige Miyake. Hij brengt een duidelijke Japanse ontwerpfilosofie naar de collectie: ingetogen, doordacht en gericht op de essentie.
Japanse eenvoud bij Blomus
Japanse eenvoud bij Blomus Japanse eenvoud bij Blomus Japanse eenvoud bij Blomus Japanse eenvoud bij Blomus Japanse eenvoud bij Blomus

Sukoya is een modulaire open kast die verwijst naar de rekken in Japanse tempels waar bezoekers hun schoenen achterlaten. De planken zijn verschuifbaar binnen het frame, waardoor gebruikers de indeling zelf kunnen aanpassen. De kast is beschikbaar in twee uitvoeringen: een met een minimalistisch stalen frame en een andere in hout, met keuze uit twee tinten.

 

Moco is het nieuwste modulaire bankontwerp van Miyake voor Blomus. Het banksysteem nodigt uit om een opstelling te creëren van een slanke tweezitter tot een ruime hoekbank. Het ontwerp doet denken aan de uitstraling van wolken, met kussens die rusten op een houten basis illusie. Moco is verkrijgbaar in 11 verschillende stoffen

 

De derde toevoeging is de Rakku, een kapstok in naturel of zwart eikenhout, die zowel functioneel als esthetisch is vormgegeven. Het ontwerp is eenvoudig, maar met zorg uitgevoerd. Rakku betekent ‘rek’ in het Japans en die vertaling is letterlijk genomen: het meubelstuk is strak, overzichtelijk en ontworpen als onderdeel van het interieur, niet als bijzaak.



Links

www.blomus.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, meubelcollectie, indoormeubelen, banken, modules, combinatie, kast, opbergmeubel, kapstok, rek #kvadrat, #tasi, #lua, #blomus

Gerelateerd nieuws
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder
Baan: Icons deel twee
Deze maand presenteert de Nederlandse designmeubelfabrikant Baan de tweede collectie van Icon: een exclusieve serie meubelen geïnspireerd op de populaire Japans-Scandinavische woonstijl, ook wel bekend als ‘Japandi’.
lees verder
 
Beurstrio presenteert plannen
lees verder
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden