James ook via Bosgoed

Vrijdag 03 juli 2015

Ook Bosgoed zal James producten gaan distribueren op de Nederlandse markt. De fourniturengrossier zal in haar drie vestigingen deze onderhouds- en schoonmaakmiddelen gaan verkopen.
James ook via Bosgoed

Hans Kalse

 

Vorige week maakte James ook al de hernieuwde samenwerking met Gebrs. Willard bekend, zoals we al op Interieurjournaal.com publiceerden. Naast via grossiers levert James de producten overigens ook zelf. Allen bieden het nieuwe en flexibele Mix & Match principe per doos aan.

Hans Kalse, die begin dit jaar als sales director bij James in dienst is getreden en verantwoordelijk is voor de Nederlandse markt, ziet in Bosgoed een ideale partner om gezamenlijk de markt verder te ontwikkelen en de naamsbekendheid van James te vergroten.

 



Links

www.james.eu
www.bosgoed.nl
www.willard.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, tapijt, vloer, vloerbedekking, onderhoud, reiniging, advies, schoonmaak, advies, groothandel, samenwerking

Gerelateerd nieuws
Vloeren van Stanley
Het bekende gereedschapsmerk Stanley® kiest voor samenwerking met Area Floors en I4f voor de introductie van een collectie PVC klikvloeren.
lees verder
Behang met tradities
Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Roots, gebaseerd op natuur en tradities.
lees verder
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
FFD wordt EFD
Flanders Flooring Days gaat vanaf 2028 verder als European Flooring Days. De nieuwe naam weerspiegelt de internationale schaal die het event de voorbije vijf edities heeft opgebouwd, met Vlaanderen als vaste thuisbasis.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden