James en Carhartt bij Schadebo

Dinsdag 31 oktober 2017

Tijdens de huisshow van gisteren bij Schadébo uit 's-Hertogenbosch waren twee nieuwe leveranciers te vinden: James en Carhartt.
James en Carhartt bij Schadebo

Bezoekers werden bij Schadébo gastvrij ontvangen met Bossche bollen met verse koffie of thee en andere hapjes. En dus - naast al eerder vermelde - twee nieuwe leveranciers.

Allereerst James. Zeer recent heeft Schadébo de reinigings- en onderhoudsproducten van dit bedrijf uit Grubbenvorst voor laminaat, vinyl, PVC en alle overige vochtbestendige harde vloeren in het assortiment opgenomen. Directeur Martijn Peters was zelf aanwezig om de klanten van Schadébo hierover toelichting te geven.

Daarnaast is een relatief nieuwe speler op de markt nu bij Schadébo te vinden: Carhartt. Het Amerikaanse bedrijf heeft weliswaar reeds tien jaar een zelfstandige vestiging in Amsterdam voor alle activiteiten buiten de USA en inmiddels een goed netwerk in de bouwwereld, maar het richt zich pas vrij kort op de interieurbranche, zo vertelt Eric Maathuis.

Carhartt heeft stoere werkkleding dat ook buiten het werk als lifestyle label zeker niet misstaat. Zo postte TV-presentator Johnny de Mol in april een foto van zichzelf tijdens zijn trip in Mongolië in een Carhartt Wind Fighter sweatshirt (foto). Het bedrijf bestaat sinds 1889 toen het zware kantoenen kwaliteit zeil voor huifkarren produceerde. De katoenen kwaliteit is nog altijd de basis voor de kleding, waar vele liefhebbers volgens Maathuis maar geen afscheid van kunnen nemen. Binnenkort volgen ook nog werksschoenen in het assortiment.

 



Links

www.carhartt-europe.com
www.james.eu
www.schadebo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, gordijn, hor, textielbeurs, project, stoffering, vakkleding, ophang, rails, roede, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, werkkleding, vakkleding, werkschoen, verkoop, confectie, groothandel, grossier, #james, #schadebo, #carhartt, #waarisdemol #carhartteurope #carharttworkwear

Gerelateerd nieuws
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
800 Banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden