Jaco Hardendood overleden

Maandag 18 november 2024

Afgelopen dinsdagavond 12 november 2024 is in zijn woonplaats Waddinxveen Jaco geheel onverwacht plotseling overleden op 49-jarige leeftijd.
Jaco Hardendood overleden

Jaco Hardendood was als allround verkoper wonen en slapen en specialist in slaap techniek ruim 3 jaar parttime werkzaam bij Boxspringspecialist Van der Horst. Ook daarvoor is hij sinds 2001 als verkoper in de slaap- en interieurwereld actief geweest bij Goodnight Slaapkamers (Cruquius, 3 jaar), Slaapwereld (Woerden, half jaar), Veringmeier (Vlaardingen, half jaar), De Osim Wooncomfort (Kamerik, 12,5 jaar) en Soet Wonen (Bergambacht, 2,5 jaar).

Jaco, geboren op 6 november 1975, was tevens hartstochtelijk bassist zoals blijkt uit de rouwkaart die zijn vrouw Carolien afgelopen zaterdag op Linkedin-profiel plaatste. We wensen haar en de familie heel veel sterkte toe.

De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden op woensdag 20 november om 12 uur in de ontmoetingskerk, Groensvoorde 3, Waddinxveen. Aansluitend rond 14 uur zal hij begraven worden op begraafplaats Thijmhof, waarna in het uitvaartcentum De Gouwehof een samenzijn is. Vanavond is aldaar een mogelijkheid tot het nemen van afscheid van 19-13 uur.



Links

www.deboxspringspecialist.nl
www.goodnight.nl
www.slaapwereldonline.nl
www.soetwonen.nl
www.veringmeierwoninginrichting.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, boxspring, bed, ledikant, overleden, overlijden, gestorven, sterven, heengaan, heengegaan, deceased, dood, rouw, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, inmemoriam, herinnering, begraven, begrafenis, crematie, cremeren, nagedachtenis, condoleance, #deboxspringspecialist, #goodnight, #slaapwereldonline, #soetwonen, #veringmeierwoninginrichting, #herinnering, #overleden, #inmemoriam, #memoriam, #jacohardendood, #hardendood

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden