Ja, de Imm gaat door!

Woensdag 23 september 2020

Door de Corona-pandemie worden er veel vragen gesteld of er beurzen in Keulen georganiseerd kunnen worden. Het antwoord is: ja! De Imm Cologne in januari 2021 gaat door!
Ja, de Imm gaat door!

Recent liet de Messe Frankfurt weten dat er tot en met het eerste kwartaal van 2021 in Frankfurt geen beurzen meer georganiseerd zullen worden.

De Koelnmesse liet daarentegen direct weten daar, net als de Duitse overheid, heel anders over te denken. Een beurs is immers geen voetbalwedstrijd of festival. Daarom heeft de Duitse ook toestemming gegeven om weer beurzen te organiseren. De eerste grote hebben inmiddels plaatsgevonden.

Die toestemming geldt ook dus voor de Imm Cologne en Living Kitchen 2021 in Keulen, zo laat Rob Schotema van RS Vision, de Nederlandse vertegenwoordiger van de Koelnmesse weten. De Imm wordt dus 'gewoon' van 18-24 januari in Keulen gehouden. Dat kan ook veilig! In nauwe samenwerking met het ministerie van Volksgezondheid en de deelstaat Noordrijn-Westfalen zijn de BeSafe4Buinsess-Guidelines uitgewerkt.

De beurs is er ook voor iedereen: de Duitse regering heeft besloten dat exposanten en bezoekers naar Duitsland kunnen reizen, zelfs uit een land met code oranje. Deelname of bezoek aan de beurs wordt namelijk aangemerkt als een urgente noodzaak om te reizen. Op de website van het verantwoordelijke ministerie wordt dit verder uitgelegd.


Tijdens de Imm cologne en Living Kitchen zijn er zelfs zowel B2B- als B2C-dagen. Dat kan omdat het gehele complex genoeg ruimte biedt voor hetzelfde aantal bezoekers als in het verleden naar de beurs is gekomen. Wel er wordt overgegaan op een systeem van dagkaarten die worden gekoppeld aan een ingang (Noord, Zuid, Oost of West). Alleen online-registratie is mogelijk, tickets ter plaatse kopen en 's zondags al bezoek ontvangen kan niet meer.


Daarnaast ontwikkelt Koelnmesse momenteel een anonieme - op GPS gebaseerde -mobiele app, die aangeeft waar de hotspots zijn. Door middel van een heatmap kan, waar nodig, door de beveiliging direct ingegrepen worden.


Het is duidelijk dat er een aantal uitdagingen zijn en dat de beurs minder mondiaal zal zijn als normaal. Naar iedereen kijkt er in ieder geval naar uit om elkaar in Keulen weer persoonlijk te ontmoeten.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm21, #imm2021, #immcologne, #dashaus

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden