Intirio: wonen wordt Hygge!

Vrijdag 25 november 2016

Het kick-off congres van de interieurtextielbeurs Intirio 2017 in Gent stond afgelopen maandag in teken van ‘togetherness’.
Intirio: wonen wordt Hygge!
Intirio: wonen wordt Hygge! Intirio: wonen wordt Hygge! Intirio: wonen wordt Hygge! Intirio: wonen wordt Hygge! Intirio: wonen wordt Hygge!

Het Intirio Congres stond in het teken van het thema van de komende editie (29 januari tot 1 februari 2017): Spirited by the City. Steeds meer mensen trekken naar de steden. Ze zoeken er onder meer nabijheid, gezelligheid, ontmoetingen en inspiratie.

Samen werken, samen wonen, co-housing en co-working veranderen het stadsbeeld en de manier waarop we wonen en werken: de Hygge-trend (spreek de y uit als uu, foto 2). Hygge is Deens voor ‘togetherness’, voor samenzijn en gezelligheid. Die sfeer zal de komende editie op Intirio bepalen.

De bekende interieurarchitect Filip Deslee (foto 3)was een van de sprekers: “We gaan in de toekomst niet meer op 125m2 wonen maar op 25m2." En hij denkt dat binnen 10 jaar de inrichting van een woning € 9.000/m2 kost. In steden als New York is dit reeds een feit. Reden genoeg om kleiner te gaan wonen en slim om te gaan met de ruimte waarvan hij voorbeelden gaf.

Bart Vantigchelt van ColorPassport betoogde dat 85% van alle aankopen gebeurt op basis van kleur. “Je kan dus maar beter weten hoe je met kleur omspringt.” ColorPassport zal op Intirio bezoekers de gelegenheid geven zelf te ervaren hoe groot de impact van een kleurenstrategie kan zijn.

Niek De Prest (foto 4), trend coach van Intirio, gaf een voorsmaakje van de beurs en zoomde in op het trendconcept Hygge: we gaan samen werken, samen decoreren, samen genieten van de Happy Hour, en nog veel meer. Na afloop voegden de veel aanwezigen het woord bij de daad (foto 6).

 



Links

www.intirio.be
www.textirama.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend, award

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden