Intirio 2015 in cijfers

Vrijdag 13 februari 2015

Intirio telde begin februari minder bezoekers. Maar des te meer noviteiten. Gaat het om menselijk contact en het juiste vertalen naar de markt, dan kan er niets om deze Benelux vakbeurs in het Flanders Expo in Gent heen.
Intirio 2015 in cijfers

Opvallend is de grootste tevredenheid van vloerenexposanten

 

Textirama is altijd recht door zee: na 2 jaar stijgende bezoekersaantallen noteerde de organisator van Intirio dit jaar een daling van om en bij de 10 procent. Twee redenen: enerzijds daalt het aantal retaillocaties zowel in België als in Nederland de laatste jaren permanent en anderzijds speelden externe factoren zoals de weersomstandigheden, met gladheid in Nederland, een rol.

De spreiding van het bezoek  blijft volgens de beursorganisatie stabiel: 60 procent is Belgisch en de overige 40 procent van de bezoekers is afkomstig uit Nederland, Noord-Frankrijk en Luxemburg. Die bezoekers waren duidelijk het meest talrijk op de traditionele professionele dagen maandag en dinsdag, weliswaar met een kalme start op zondag.

Op basis van de exposanten-enquêtes (40% geteld) zijn er verder nog drie cijfers. Ten eerste geeft 75 procent van de exposanten een score van 7 en meer op 10 van algemene tevredenheid, waarbij vooral de vloeren, gevolgd door de raamdecoratie, het beste scoren. Verder is er geen discussie over de goede kwaliteit van de bezoeker, noch bij de bestaande, noch bij de nieuwe contacten. Tot slot wordt aangegeven dat het orderen in de Benelux-markt nog altijd voorzichtig verloopt.

De redactie van www.interieurjournaal.com en Vaktijdschrift Ons Huis gaf de beurs een goede 8. De onderbouwing van dit cijfer had alles te maken met het niveau en het hoge aantal productinnovaties door exposanten. Meer hierover leest u binnenkort in Vaktijdschrift Ons Huis en op deze website.



Links

www.intirio.be
www.textirama.be

Tags

raambekleding, interieurbekleding, Luxaflex, raamdecoratie, plissé, wonen, interieur, award, Intirio, prijs, winnaar, retail, bezoeker, beddengoed, interieurtextiel, stof, dessin, vloer, vloeren, karpet, kleed, bedtextiel, overtrek, accessoires, tafellinnen, tafelgoed, tafelkleed, textiel, woningtextiel

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden