Internationale overname Brabantia

Woensdag 22 december 2021

Producent van huishoudelijke producten, Brabantia neemt het Spaanse keukengereibedrijf Lékué over. Hiermee zet het Nederlandse bedrijf in op internationale groei en breidt zijn portfolio uit.
Internationale overname Brabantia

Brabantia bestaat al meer dan 100 jaar en de producten van het bedrijf worden wereldwijd in meer dan 90 landen verkocht. In 2020 bedroeg de omzet van het bedrijf € 143 miljoen en de winst € 15,4 miljoen. Het Spaanse Lékué is opgericht in 1980 in Barcelona. Producten van Lékué zijn er in de categorie magnetron koken, bakken, koken en opbergen, en ‘on-the-go'. Zij worden verkocht in 70 landen, voornamelijk in Zuid-Europa.

 

Door de overname kan Brabantia sneller groeien in Frankrijk en Spanje door de logistieke hub van Lékué in Zuid-Europa. Brabantia heeft de ambitie om in de toekomst nog een aantal overnames doen om zo de groei in de komende jaren te versnellen. Lékué kan op zijn beurt zijn positie op de Noord-Europese markt uitbouwen. Lékué-ceo Rafael Sebastían blijft verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van het bedrijf.



Links

www.brabantia.com
www.lekue.com/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, wooninspiratie, woonproduct, decoratie, keuken, afvalemmer, afval, afvalbak, prullemand, woonaccessoire, consumentengoederen, koken, keuken, opbergen, #brabantia, #lekue

Gerelateerd nieuws
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheoriganisatie Fedustria naar buiten is gebrcaht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
 
Omzetgroei Jysk
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden