Interieurtrends 2027

Donderdag 26 februari 2026

Trendwatcher Aafje Nijman en interieurblad Moodzine bundelen de krachten voor interieurseizoen 2027 voor een presentatie over de interieurtrends.
Interieurtrends 2027

Fotografie: Stefanie Brinkman

 

Op maandag 13 april presenteert Aafje Nijman de belangrijkste interieurtrends voor 2027 tijdens een inspirerende lezing. Haar inzichten bieden merkbouwers, interieurontwerpers, -stylisten en retailers praktische handvatten om hun consumentenuitingen te actualiseren en hun collecties en concepten up-to-date te houden. Voor interieurprofessionals geven de trends richting aan nieuwe ontwerpen.

 

Nieuw dit jaar is de aandacht voor de zakelijke markt en alle ‘niet-thuisruimtes’: van horeca en kantoren tot ziekenhuizen en wellbeing-ruimtes. De vier nieuwe trends blijven nog een verrassing, maar ze volgen de Moodzine-filosofie: diepgang, inspiratie en beleving.

 

De laatste zeven jaar was de trendlezing het initiatief van Inretail, de branchevereniging voor de retail. Samen met Aafje werden jaarlijks zo’n tweehonderd retailondernemers en hun medewerkers voorzien van kennis over de nieuwste trends en de praktische toepassing ervan in de praktijk. Leden van Inretail en scholen met een interieuropleiding zijn, in deze nieuwe opzet vanaf 2026, natuurlijk ook weer van harte welkom.

 

Dit trendevent 2027 vindt plaats bij het centraal in Nederland gelegen Homestudios, Proostwetering 31, 3543 AB in Utrecht. 

 

Er geldt een early bird-tarief (€ 114,95 i.p.v. € 151,25) bij aanmelding vóór 31 maart 2026.



Links

www.retailtheater.nl
www.inretail.nl
www.buro-nvh.nl

Tags

nieuws, interieur, trendlezing, trends, interieurtrends, ontwerpen, interieurprofessionals, interieurarchitekten, interieurstylisten, bezoekers, consumenten, uitingen, actualiseren, projecten, inspiratie, handvatten, retailers, toepassing, praktijk, interieuropleiding, studenten, uptodate, #retailtheater, #aafkenijman #moodzine #inretail #homestudios

Gerelateerd nieuws
 
Masha de Boer overleden
lees verder
Huishoudens kopen minder
De consumptie van Nederlandse huishoudens krimpt in februari, ook het volume in duurzame consumptiegoederen is dalend.
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden