Insolvenz Ronald Schmitt

Maandag 08 juli 2024

Helaas hebben de Duitse meubelfabrikanten het nog steeds zwaar. Het nieuwste slachtoffer van economische problemen is Ronald Schmitt Design. Het bedrijf heeft op 26 juni een aanvraag tot opening van een insolventieprocedure ingediend.
Insolvenz Ronald Schmitt

Foto: Ronald Schmitt startte ooit met het bedrijf in 1958.

 

 

In 2013 werd het dreigende faillissement van het Ronald Schmitt Tische afgewend door een team van investeerders bestaande uit de particuliere investeerder en managing partner Claus Lenzmann en de Wiese familie. Als onderdeel van het proces kreeg het bedrijf de nieuwe naam Ronald Schmitt Design.

 

In 2020 trad de in de branche bekende persoonlijkheid Christian-Lutz Neubert toe als partner en nam vervolgens alle aandelen en management over. Hij moest bij Ronald Schmitt zorg dragen voor de collectieontwikkeling, en daarnaast werd de hele merkidentiteit veranderd.

 

Helaas bleek dit niet succesvol (genoeg): de rechtbank heeft advocaat Olaf Spiekermann van advocatenkantoor Brinkmann & Partner aangesteld als voorlopig insolventieadviseur van het bedrijf.

 



Links

www.ronald-schmitt.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, bed, ledikant, bedtextiel, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, woontrends, interieurtrends, personalia, organisatie, #ronaldschmitt, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #failliet, #ronaldschmitt

Gerelateerd nieuws
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden