Indian Summer in slaapkamer

Woensdag 12 oktober 2022

Mood!t, een nieuwe label van De Witte Lietaer, heeft bed- en badlinnen voor het hele gezin en is ook nog eens heel betaalbaar.
Indian Summer in slaapkamer
Indian Summer in slaapkamer Indian Summer in slaapkamer Indian Summer in slaapkamer

Met Mood!t creëer je zelf een cozy sfeer in je slaapkamer en badkamer. Experimenteer met opvallende of juist rustige kleuren en voel de vibe van een kleurrijke Indian summer. Zo ga je samen speels en kleurrijk door het leven.

 

Kinderen vinden het heerlijk om te wonen in een huis vol kleur en afwisseling. En om een eigen handdoek te hebben of een eigenwijs dekbedovertrek. Mood!t : it’s yours. Jong of oud, speels of sereen, rommelig of strak: voor elk wat wils.

 

Gebruik dit seizoen herfstkleuren als cactus en oranje, maar bijvoorbeeld ook een contrasterende kleur als navy blue. Niet alles hoeft binnen de lijntjes te zijn als het maar gezellig is. Binnenkort komt het merk van De Witte Lietaer ook met nieuwe kleuren en dessins en een lekker warme fleece poncho.

 

De kwaliteit van de producten is goed en hebben tevens een Made in Green-label van Oekotex. Dit is een traceerbaar productlabel voor alle soorten textielproducten die zijn vervaardigd in milieuvriendelijke fabrieken onder veilige en sociaal verantwoorde arbeidsomstandigheden. Het verzekert de consument er tevens van dat het product is gemaakt van materialen die op schadelijke stoffen zijn getest.

De dekbedovertrekken zijn verkrijgbaar vanaf € 59,95.



Links

www.moodithome.com
www.dwl.be

Tags

nieuws, interieur, slapen, dekbedden, textiel, kleurrijk, merk, jong, dynamisch, duurzaam, materiaal, sociaal, arbeidsomstandigheden, jong, speels, vibe, kussenslopen, hoeslakens, #dwl, #dewittelietaer, #moodit, #mood!t, #oekotex, #madeingreen.

Gerelateerd nieuws
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder
 
Minder eigen winkels Auping
lees verder
 
Lichter leven met kleur jaar 2027
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden