IMM lanceert #betterstartnow

Vrijdag 02 oktober 2020

We wachten niet op de terugkeer van de goede oude tijd. We zijn actief bezig met het ontwerpen van een nieuwe. Dit zegt organisator van vakbeurs IMM, de Koelnmesse. Om dit te onderstrepen start de #betterstartnow-campagne.
IMM lanceert #betterstartnow

Het doel van de Koelnmesse is om de branche een veilig platform te bieden, waar bedrijven hun positie op de internationale markt kunnen laten gelden en op de hoogte kunnen blijven van de laatste ontwikkelingen op woongebied. 90.000 Vierkante meter van IMM is momenteel bezet. Dit is volgens de organisatie een flink aantal aanmeldingen gezien de huidige situatie.

 

Het leidende principe van de nieuwe #Betterstartnow-campagne is 'De toekomst van uw bedrijf begint bij u en vandaag.' Om dit te onderstrepen laat het beursteam exposanten, partners en bezoekers van IMM aan het woord in een getuigeniscampagne. Zij geven allemaal hun persoonlijke perspectief en motivatie om naar IMM te (blijven) gaan.

 

Of het nu als exposant of als bezoeker is: we hebben de persoonlijke uitwisseling nodig die alleen een beurs biedt. Nu meteen. Dit zegt bijvoorbeeld André Müller, vice President Home & Living van Otto. We willen allemaal ervaren hoe het is om weer dingen aan te raken en in de ogen van de ander te kijken - dat kan op anderhalve meter afstand, benadrukt IMM directeur Claire Steinbrück. Volgens haar moet je kwaliteit zien en voelen. IMM vindt plaats van 18-24 januari, natuurlijk in Keulen.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm21, #imm2021, #immcologne, #dashaus, #betterstartnow

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
 
Faillissementen Heckett bedmode
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden