Imm in 2024 weer in januari

Donderdag 19 januari 2023

Vakbeurs Imm vindt in januari 2024 van zondag 14 januari tot en met donderdag 18 januari. Vijf dagen dus. Hiermee keert het evenement, na de gedwongen onderbreking vanwege de pandemie en de imm Spring Edition in juni 2023, terug naar de vaste data in januari.
Imm in 2024 weer in januari

Imm heeft, zoals alle vakbeurzen, te maken met uitdagende tijd. Door de coronapandemie kon de beurs volgens de organisatie twee jaar niet plaatsvinden. Dat was op zich wel een verrassende beslissing omdat andere internationale interieurbeurzen in Duitsland, zowel Heimtextil (interieurstoffen) in Frankfurt als Domotex (vloerbedekking) in Hannover kortgeleden wel gewoon in januari werden gehouden.

 

Voor organisatie Koelnmesse was het wel extra belangrijk dat het evenement in 2023 terug zou keren. Om hiervoor te zorgen werd gekozen voor een ander tijdstip. De Imm Spring Edition vindt plaats van 4–7 juni 2023.

 

In 2024 keert de beurs dus terug naar het gebruikelijke moment in januari. Precies aan het begin van het nieuwe jaar is de Imm cologne 2024 volgens de organisatie (onder leiding van een nieuw management duo) het ideale platform voor een bijeenkomst van de industrie die de wereldwijde interieurwereld samenbrengt. De nieuwe datum wordt vroeg naar buiten gebracht om de planning voor fabrikanten vergemakkelijken. Exposanten en bezoekers kunnen volgens Koelnmesse in 2024 een nieuwe en vernieuwde imm cologne verwachten.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, management, personeel, personalia, berndsanden, dickspierenburg, #imm, #imm23, #imm2023, #imm24, #imm2024, #immcologne, #dashaus, #IMM@home, #homemeetsspogaandgafa, #sleepcologne

Gerelateerd nieuws
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
 
De moderne Agora
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden