Imm heeft nieuw management duo

Woensdag 07 december 2022

Koelnmesse begint het beursjaar 2023 met een managementduo. Dick Spierenburg, tot nu toe creatief directeur van Imm cologne, en Bernd Sanden, tot nu toe directeur van Living Kitchen en Pure Architects vervangen Claire Steinbrück, die sinds 2018 de leiding had over de vakbeurs.
Imm heeft nieuw management duo

De management wijziging heeft volgens Koelnmesse te maken met het nieuwe concept voor de Imm cologne en is bedoeld om planningszekerheid te bieden. Momenteel bereidt het team zich voor op de voorjaarseditie, die gepland staat van 4 tot 7 juni 2023.

 

De Nederlandse architect en ontwerper Dick Spierenburg, geboren in 1953 en op de foto rechts, werkt al sinds 2009 voor de Imm cologne als creatief directeur en zal in de toekomst ook conceptuele en strategische taken op zich nemen voor de geplande heroriëntatie. Hij heeft in zijn 13 jaar creatieve en conceptuele werk voor Koelnmesse een belangrijke rol gespeeld bij de ontwikkeling van de imm cologne van een pure meubelbeurs tot een internationale interieurbeurs. Na Pure Village, Pure Editions, Pure Architects, Pure Platforms en Pure Atmospheres is Pure Galleries zijn nieuwste format.

 

Bernd Sanden, 43 jaar en in bezit van een diploma bedrijfskunde, heeft ook veel Koelnmesse-ervaring. Hij begon zijn carrière bij het bedrijf 16 jaar geleden als Sales Manager en werd in 2017 benoemd tot directeur van Living Kitchen, waar hij een sleutelrol speelde in de ontwikkeling ervan. Daarnaast werkte hij aan internationale projecten in Rusland, China en de VS. Hij zal zich voornamelijk richten op een intensieve dialoog met bedrijven, belangrijke leiders en verenigingen om de strategische koersbepaling en creatieve ideeën van Spierenburg tot leven te brengen.

 



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, management, personeel, personalia, berndsanden, dickspierenburg, #imm, #imm23, #imm2023, #immcologne, #dashaus, #IMM@home, #homemeetsspogaandgafa, #sleepcologne

Gerelateerd nieuws
 
Trenddag: elke kamer een woonkamer
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden