Imm 2022: volle kracht vooruit

Vrijdag 12 november 2021

Over 10 weken opent interieur vakbeurs Imm weer zijn deuren. Zo'n 600 bedrijven uit 51 landen worden van 17-23 januari in Keulen verwacht, 75% van buiten Duitsland.
Imm 2022: volle kracht vooruit

Dat hoge percentage (75%) buitenlandse  exposanaten is volgens organisator Koelnmesse een bewijs voor het belang van Imm cologne als een wereldwijd industrieplatform - vooral in het licht van de uitzonderlijke omstandigheden. Zelfs in deze kleinere vorm qua aantallen blijft Imm volgens de Koelnmesse het grootste en meest relevante forum voor de interieurindustrie. De organisatie ziet het aantal exposanten op Imm cologne 2022 als een goede uitgangspositie voor een succesvolle doorstart, maar verwacht dat de bezoekersaantallen onder het pre-pandemische niveau zullen liggen.

 

In totaal zal Imm cologne 2022 negen zalen beslaan. Pure, het format voor ontwerpkwaliteit, wordt opgevoerd in de hallen 11.1, 11.2, 2.2 en 3.2, aangevuld met hal 4.2, waar Pure Architects met Connect zal worden gehost. De interieurwereld Connect presenteert de nieuwe oplossingen voor wonen in een digitale toekomst in een brede, spraakmakende showcase. De interieurwereld Home is het nieuwe adres voor inrichtingsoplossingen die passen bij elke levensstijl. Het zal de hallen 10.1, 10.2, 5.2 plus hallen 6 en 7 en hal 9 bezetten.

 

Koelnmesse heeft zorgvuldig rekening gehouden met de vereisten van de Coronavirus-beschermingsverordening voor de deelstaat Noordrijn-Westfalen. Het CH3CK-principe geldt voor iedereen die het beursterrein wil betreden. Dit betekent dat exposanten en bezoekers drie mogelijkheden hebben om toegang te krijgen tot het evenement: Ze moeten Covid-19 ingeënt, hersteld of getest zijn. Alle maatregelen samen creëren een omgeving waarin het bedrijfsleven volgens de organisatie weer kan groeien.

 

Toegangstickets.

 

P.S. 09-12-2021: De Imm is toch uitgesteld.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, smart home, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm22, #imm2022, #immcologne, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geïntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geïnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden