Imm 2022: volle kracht vooruit

Vrijdag 12 november 2021

Over 10 weken opent interieur vakbeurs Imm weer zijn deuren. Zo'n 600 bedrijven uit 51 landen worden van 17-23 januari in Keulen verwacht, 75% van buiten Duitsland.
Imm 2022: volle kracht vooruit

Dat hoge percentage (75%) buitenlandse  exposanaten is volgens organisator Koelnmesse een bewijs voor het belang van Imm cologne als een wereldwijd industrieplatform - vooral in het licht van de uitzonderlijke omstandigheden. Zelfs in deze kleinere vorm qua aantallen blijft Imm volgens de Koelnmesse het grootste en meest relevante forum voor de interieurindustrie. De organisatie ziet het aantal exposanten op Imm cologne 2022 als een goede uitgangspositie voor een succesvolle doorstart, maar verwacht dat de bezoekersaantallen onder het pre-pandemische niveau zullen liggen.

 

In totaal zal Imm cologne 2022 negen zalen beslaan. Pure, het format voor ontwerpkwaliteit, wordt opgevoerd in de hallen 11.1, 11.2, 2.2 en 3.2, aangevuld met hal 4.2, waar Pure Architects met Connect zal worden gehost. De interieurwereld Connect presenteert de nieuwe oplossingen voor wonen in een digitale toekomst in een brede, spraakmakende showcase. De interieurwereld Home is het nieuwe adres voor inrichtingsoplossingen die passen bij elke levensstijl. Het zal de hallen 10.1, 10.2, 5.2 plus hallen 6 en 7 en hal 9 bezetten.

 

Koelnmesse heeft zorgvuldig rekening gehouden met de vereisten van de Coronavirus-beschermingsverordening voor de deelstaat Noordrijn-Westfalen. Het CH3CK-principe geldt voor iedereen die het beursterrein wil betreden. Dit betekent dat exposanten en bezoekers drie mogelijkheden hebben om toegang te krijgen tot het evenement: Ze moeten Covid-19 ingeënt, hersteld of getest zijn. Alle maatregelen samen creëren een omgeving waarin het bedrijfsleven volgens de organisatie weer kan groeien.

 

Toegangstickets.

 

P.S. 09-12-2021: De Imm is toch uitgesteld.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, smart home, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm22, #imm2022, #immcologne, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
 
Groei Laviva bedding
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Nieuwe 2026-collectie Wallpepper
Met de 2026-collectie vernieuwt Wall/Pepper® zijn benadering van interieurdecoratie en laat het zien hoe elk oppervlak kan worden omgetoverd tot een beleving.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden