Ikea saneert, ook in Benelux

Vrijdag 04 mei 2018

Ikea gaat binnenkort 150 banen schrappen, de meeste in Zweden, maar ook een deel in België en Nederland. De interieurketen wil hierdoor beter concurreren met grote internetwinkels.
Ikea saneert, ook in Benelux

Ikea Group maakte gisteren de reorganisatie bekend. In totaal zullen 150 banen verdwijnen, zo'n veertig in België en Nederland, hoewel het precieze aantal nog niet is bevestigd. Het gaat uitsluitend om ondersteunende functies, onder meer personeelszaken, marketing en communicatie.

Met de ingrepen hoopt Ikea beter te concurreren met bijvoorbeeld Amazon, dat recent nog twee meubelmerken lanceerde, maar ook met het Indiase Flipkart en het Duitse Otto en Home24. Ikea heeft lang toegekeken, maar investeert de laatste tijd wel flink in de uitbouw van e-commerce. Daarnaast wil het bedrijf meer kleinere stadswinkels. De komende drie jaar wordt er meer dan € 3 miljard in de organisatie geïnvesteerd.

 



Links

www.ikea.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, retail, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, woon, woning, verlichting, stoel, ontwerp, design, online, ecommerce, webwinkel, internet, e-commerce, reorganisatie, sanering, #ikea

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden