Huus maakt doorstart

Zaterdag 25 april 2026

Na het recente faillissement van Huus uit Hengelo werd gisteren bekend gemaakt dat het merk een doorstart realiseert onder leiding van een nieuwe eigenaar.
Huus maakt doorstart

De rechtbank in Almelo verleende ruim een week geleden uitstel van betaling aan Home Furniture  en Bammbooo, de bedrijven van medeoprichter Martijn Geerdink achter de winkels en webshop onder de naam Huus. Kort daarna ging het bedrijf failliet.

Op de website van Huus wordt melding gemaakt van de nieuwe situatie. Met de overname door een niet genoemde nieuwe eigenaar wordt een belangrijk deel van de activiteiten voortgezet, met als doel het merk te behouden, klanten opnieuw te bedienen en te bouwen aan een financieel gezonde en toekomstbestendige organisatie. 

In overleg met de curator en in afstemming met de klanten van wie de bestellingen nog niet zijn uitgeleverd, wordt bekeken welke orders alsnog kunnen worden geleverd. De betrokken klanten hebben hierover vandaag een e-mail van de curator ontvangen, waarin zij zijn gevraagd hun (bestel)gegevens met ons als doorstarter te delen om deze beoordeling voor de klanten mogelijk te maken. 

Focus op continuïteit en vertrouwen
Met de doorstart wil Huus voortbouwen op de kracht van het merk, terwijl tegelijkertijd noodzakelijke verbeteringen worden doorgevoerd. Transparantie richting klanten en partners staat hierbij centraal. De focus ligt op het stabiliseren van de organisatie, het optimaliseren van processen en het waarborgen van kwaliteit en service. 

Klanten worden persoonlijk benaderd. In sommige gevallen kan levering op korte termijn plaatsvinden, terwijl andere bestellingen opnieuw in productie worden genomen. Daarbij wordt samen met de klant gezocht naar een passende oplossing.

Blik op de toekomst
De komende periode staat in het teken van het verder opbouwen van een stabiele organisatie, met aandacht voor productkwaliteit, levertijden en klanttevredenheid. Huus blijft zich richten op het aanbieden van trendy meubels met een sterke prijs-kwaliteitverhouding. 

'Met deze doorstart willen we niet alleen het merk Huusbehouden, maar vooral ook bouwen aan een gezonde toekomst waarin we onze klanten weer met vertrouwen kunnen bedienen,' aldus Lisanne Beumer, marketing manager Huus.



Links

www.huus.nl

Tags

nieuws, interieur, woonwinkel, retail, winkels, beschermingsprocedure, medewerkers, vastgoed, investeerder, winkelpanden, vermogen, verlies, ketens, concurrentie, prijs, aanbod, sluiting, sursueance, faillissement, curator, advocatenkantoor, rechtbank, online, webshop, doorstart, investering, opstartproblemen, webshop, surseance, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, overname, overnemen, kopen, koop, redden, acquisitie, curator, verlies, resultaten, omzetdaling, kostenstijging, bestuur, maatregelen, #huus

Gerelateerd nieuws
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geďnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden