Hunter Douglas verkoopt USA-plafondafdeling

Woensdag 04 juli 2018

Hunter Douglas verkoopt zijn Noord-Amerikaanse plafondtak aan CertainTeed, een onderdeel van Saint Gobain, een grote speler in bouwproducten.
Hunter Douglas verkoopt USA-plafondafdeling

De plafondactiviteiten (Luxalon -zie foto van website - en Techstyle) waren in 2017 goed voor een omzet van $ 36 miljoen, zo meldt Archidat Bouwinformatie verder. Bij het onderdeel werkten ongeveer 100 mensen. Hunter Douglas zal daarnaast met Saint Gobain gaan samenwerken om raambekleding te gaan verkopen.

Hunter Douglas is sinds 1946 leverancier van raambekleding (met merken als Luxaflex, Duette, Silhouette en Vignette) en producent van bouwproducten (plafonds en gevelbekleding). Maar ook dochterondernemingen zoals Artex (o.a. Artelux), Multisol en Sunway vallen onder het concern. De beursgenoteerde onderneming heeft het hoofdkantoor in Rotterdam en omvat 132 ondernemingen met 50 fabrieken en 82 assemblagebedrijven in meer dan 100 landen. Er werken in totaal bijna 23.000 mensen.

 



Links

www.artelux.com
www.hde.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.luxalonplafonds.nl
www.multisol.nl
www.saint-gobain.nl
www.sunway.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, plafond, gevel, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, overname, koop, bedrijfsovername, fusie, samenwerking, acquisitie, merger, #luxaflex, #hunterdouglas, #hde, #saintgobain, #artelux, #multisol, #artex, #luxalon, #techstyle

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden